Solidny partner w biznesie

O firmie

PHU TERMOD Michał Modelski działa na polskim rynku od 2000 roku świadcząc profesjonalne usługi z zakresu projektowania, doradztwa technicznego oraz wykonawstwa systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych wraz z automatyką i sterowaniem.

W swojej pracy korzystamy z wieloletniego doświadczenia oferując kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych partnerów, które charakteryzują się wysoką jakością stosowanych produktów oraz atrakcyjną ceną.

SPRAWDŹ OFERTĘ SERWISOWĄ

Oferta

Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań oraz doradztwie z zakresu systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych polegających na doborze urządzeń, montażu oraz serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, jak również modernizacji istniejących systemów. Oferujemy urządzenia wiodących firm światowych.

Naszymi klientami są zakłady przemysłowe, firmy usługowe a także odbiorcy instytucjonalni oraz indywidualni, którzy niejednokrotnie podejmują z nami współpracę dzięki rekomendacji uzyskanej od naszych dotychczasowych klientów.

Firma posiada niezbędne uprawnienia branżowe.